РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Програма для роботи в таксі

Щоб значно спростити робочий процес, в компанії ABC Taxi використовується програма для роботи в таксі прийом замовлень онлайн програма для роботи в таксіMobile Taxi. Вона робить прийом замовлень простим і зручним, і дозволяє контролювати свої результати і баланс.

Простота роботи онлайн

Служба таксі ABC застосовує сучасні рішення, які роблять роботу особливо ефективною. Тому ми працюємо в програмі Mobile Taxi. Вона дозволяє зробити робочий процес легким, швидким і зручним.

Необхідні вимоги для роботи в програмі

Додаток Мобайл Таксі безкоштовно скачується і встановлюється з Google Play. Для цього необхідно мати мобільний телефон, що працює на Андроїд. Тому наявність смартфона — одна з обов’язкових умов прийому на роботу в ABC Таксі.

Які переваги дає використання програми

Після оформлення в компанію, яка займе всього 5 хвилин, і установки Мобайл Таксі на телефон, можете приймати замовлення.

Програма робить цей процес дуже швидким і зручним, оскільки має дуже простий інтерфейс. До того ж можна провести фільтр замовлень за секторами і вартістю. Додаток дозволяє управляти балансом, а також переглядати статистику. Якщо хочете отримувати замовлення з якогось конкретного сектора — підпишіться на нього.

Комфортні умови

Працювати в компанії ABC не тільки вигідно, але і комфортно. Переконайтеся в цьому особисто, влаштувавшись до нас водієм.

Солідна зарплатня

Жити в Києві дорого, тому багато хто перебуває у пошуках підробітків. Якщо у вас є машина, найпростіше і вірне рішення — почати працювати таксистом. Ця професія зараз надзвичайно актуальна, оскільки дуже багато жителів столиці щодня користується таксі.

ABC Таксі забезпечить величезну кількість заявок, вам потрібно тільки їх виконувати і заробляти пристойні гроші. Ставка комісії — всього 10% з наших замовлень, і 15% з замовлень партнерських служб таксі. Для таксиста дуже важливим є бажання заробляти, адже від цього залежить дохід: чим більше зарплатня програма для роботи в таксівиконаєте замовлень — тим більше грошей отримаєте.

Ви працюєте на своїй машині

Кожен власник авто добре знає свій транспортний засіб, тому працювати на ньому зручніше, ніж на службовому. Ми не вимагаємо змінювати зовнішній вигляд автомобілю, тому обклеювати його телефонами і логотипами компанії не потрібно. Установка шашки також не потрібна.

Вибір робочого часу

Професія водія дозволяє самостійно розпоряджатися своїм часом і обирати графік роботи. Можна поєднувати кілька видів зайнятості і працювати після основної.

Висока зарплатня, вільний графік, мінімальні вимоги щодо авто і зручна програма для роботи в таксі — працевлаштування в ABC Taxi дає максимум переваг!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×