РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Робота таксистом Київ

Якщо маєте автомобіль, обирайте службу таксі ABC, і робота таксистом Київ гарантовано поліпшить ваш зарплатня робота таксистом Київбюджет. Стабільно великий потік замовлень в компанії і вигідні умови комісії дозволять гідно заробляти.

Чому вигідно працювати в ABC Taxi

Компанія має великий попит у населення Києва. Також ми ведемо партнерські стосунки з іншими популярними службами, тому замовлень — дуже багато. Якщо ви — пунктуальний водій з досвідом роботи і автомобілем, компанія ABC обов’язково прийме вас на роботу.

Необмежена можливість заробити

Робота таксистом має багато переваг. Одна з них — високий дохід, який обмежується вашим прагненням заробити і можливостями. У компанії стабільно великий потік замовлень, ви можете виконувати їх в будь-який час доби. Ставка комісії — найнижча в Києві: відсоток з замовлень компанії 10%, а з партнерських — 15%.

Якщо є машина — почніть співпрацювати зі службою таксі ABC, і ваше матеріальне становище значно покращиться.

Вільний графік

Водій в таксі — одна з небагатьох професій з вільним графіком. Ви самі обираєте, коли працювати: це може бути день, ніч, вихідні. Навіть підробляючи пару годин у вільний від основної роботи час, ви можете мати пристойний заробіток.

Робота по секторам

Компанія умовно поділила місто на сектори. Якщо хочете приймати заявки з певного сектора, повідомте про це, і ми підпишемо вас на обраний район.

Авто не потрібно обклеювати

ABC Таксі не вимагає від співробітників обклеювання автомобілів. Ми цінуємо бажання водія залишити первісний вигляд машини і бажання пасажирів подорожувати інкогніто. На відміну від інших служб таксі Києва, обклеювати транспортний засіб фірмовими логотипами і телефонами, встановлювати шашки не потрібно.

Що повинен мати водій

Список вимог до претендентів, які прийняті в компанії, мінімальний. Практично кожен бажаючий автомобіліст працевлаштовується в ABC Taxi.

Перелік вимог

водії робота таксистом КиївТелефонуйте або надсилайте заявку в службу ABC без роздумів, якщо:

  • Автомобіліст з досвідом роботи і машиною в хорошому стані;
  • Марка машини — не нижче Daewoo Lanos;
  • Маєте смартфон на базі Android для використання програми Mobile taxi;
  • Пунктуальні, сумлінні.

Як оформитися в ABC Таксі

Оформлення відбувається в онлайн режимі, тому приїжджати в офіс не потрібно. Якщо не додзвонилися на номер (093) 554 18 81, надсилайте на обробку заповнену форму із зазначенням контактних даних та інформацією про машину.

Якщо хочете добре заробляти і мати вільний графік, робота таксистом Київ в службі ABC — вірне рішення!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×