РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Робота таксистом в Києві

Для гідного рівня життя в столиці необхідно мати великий дохід, і робота таксистом в Києві — відмінний зарплатня робота таксистом в Києвіваріант заробітку. Професія на сьогоднішній день — дуже актуальна, вона забезпечить високий прибуток і дасть можливість працювати без прив’язки до чіткого графіку.

Чому водій таксі заробляє багато

Без послуги таксі уявити повноцінне життя в Києві неможливо. Машину викликають, коли потрібно швидко і з комфортом кудись приїхати: на вокзал, захід, роботу, пізно ввечері додому і т.д. Тому одна з найбільш затребуваних в столиці професій на сьогоднішній день — таксист. Працевлаштуватися для автомобіліста з особистим авто — не проблема, однак найвигідніші умови співпраці пропонує ABC Taxi.

Висока зарплатня та інші переваги служби ABC

Робота в нашій фірмі гарантовано поліпшить ваше матеріальне становище.

Починайте заробляти на своїй машині прямо зараз — в компанії постійно дуже багато замовлень. На додаток до власних замовлень, ви зможете виконувати замовлення служб-партнерів. Процентна ставка — максимально вигідна. З виконаного замовлення ABC Таксі необхідно заплатити всього 10% комісії, а з партнерського — 15%.

Робота в ABC Taxi гарантує не тільки солідний дохід, а й інші переваги. Серед них — можливість вибору часу і сектора роботи. Чітка прив’язка до графіку відсутня — ви працюєте у вільний час, і по суті, маєте можливість необмеженого заробітку. Чим більше працюєте, тим вище зарплату отримаєте. Виконувати замовлення можна з певного сектора — для цього потрібно на нього підписатися.

Обклеювання машини не потрібне

Ще одна перевага вибору компанії — робота на своєму автомобілі, який ви знаєте досконально. На відміну від інших фірм, де потрібно обклеювати машину рекламною інформацією, в ABC це не потрібно. Також не потрібно встановлювати шашки.

Оформлення та робота онлайн

Ми сильно спростили процес оформлення, тому в офіс приїжджати не потрібно. Достатньо зателефонувати (або замовити зворотний дзвінок), чи відправити заповнену форму і після обробки з вами відразу зв’яжуться.

водії робота таксистом в КиєвіРобота відбувається в програмі Mobile taxi. Вона проста і зручна, але для завантаження програми необхідно мати телефон, що працює на базі Андроїд.

Що треба, щоб почати заробляти вже зараз

Компанія вимагає від майбутнього водія наявність самого мінімуму:

  • Досвіду;
  • Машини в хорошому стані класом не нижче Daewoo Lanos;
  • Смартфона на Android;
  • Сумлінності, пунктуальності і ввічливого ставлення до пасажирів.

Відмінно заробити на своєму авто допоможе робота таксистом в Києві в ABC Taxi: у нас найвигідніші умови!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×