РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Робота таксистом

Для отримання стабільно високого прибутку і вільного графіка робота таксистом на своїй машині — зарплатня робота таксистомідеальний варіант. Професія має величезний попит в Києві і дає хороший заробіток.

Які плюси має робота таксистом в ABC Taxi

Серед багатьох служб таксі Києва найбільш виграшні умови пропонує компанія ABC. У нас постійно великий потік заявок і найнижчий відсоток комісійних відрахувань, а робота проходить в комфортних умовах.

Стабільно високий прибуток

Зараз багато хто незадоволений своїм фінансовим становищем, тому знаходиться в пошуках більш прибуткової роботи або підробітку. Почніть працювати водієм в службі таксі ABC: робота в нас допоможе вирішити фінансові проблеми!

У компанії стабільно великий потік заявок, а відсоток комісії — оптимально низький. Після виконання замовлення компанії необхідно заплатити 10% від його вартості, а з замовлення фірми-партнера процентна ставка становить 15%.

Чим більшу кількість замовлень виконаєте, тим більше заробите, тому розмір вашої зарплатні залежить від вас!

Без обклеювання машини

Ви працюєте на своїй машині, яку знаєте краще за все. Щоб не псувати зовнішній вигляд авто, вибирайте роботу в ABC Taxi. Ми не вимагаємо обклеювати машину різною рекламною інформацією у вигляді номерів телефонів і логотипів. Єдині умови: це відмінний стан транспортного засобу і клас від Daewoo Lanos і вище.

Де і коли працювати — обираєте самостійно

Робота таксистом має ще один величезний плюс: це можливість працювати, коли зручно. Вільний графік дозволяє добре заробляти, і в той же час вирішувати важливі справи, коли знадобиться, а не просиджувати в офісі цілий день.

Якщо маєте переваги щодо сектора роботи, просто підпишіться на нього, і вам будуть приходити замовлення саме з цього району.

Мобільний додаток

Робота виконується просто і зручно — задля цього ми використовуємо програму Mobile Taxi. Для її установки необхідно мати смартфон на базі Андроїд. Додаток дозволяє швидко прийняти замовлення, поставити водії робота таксистомфільтр замовлень за ціною поїздки і сектором, а також управляти балансом і переглядати статистику виконаних замовлень.

Оформлення відбувається онлайн

Вам не доведеться витрачати час на візит до офісу, оскільки ми оформимо вас за 5 хвилин онлайн! Для цього необхідно зв’язатися за номером (093) 554 18 81, або замовити зворотний дзвінок. Якщо додзвонитися проблематично — заповнюйте форму, прикріплюйте фото автомобіля і відправляйте на обробку. Ми розглянемо заявку і зв’яжемося найближчим часом.

Почніть співпрацювати зі службою ABC, і робота таксистом буде приносити стабільно високий прибуток і моральне задоволення!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×