РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Робота в таксі онлайн

прийом замовлень робота в таксі онлайнЯкщо хочете зробити машину джерелом гарного заробітку, робота в таксі онлайн — правильний вибір. Компанія ABC пропонує водіям відмінний заробіток і комфортні умови роботи.

Запрошуємо водіїв зі своїм авто

У Києві зараз величезною популярністю користується робота водія таксі. Послуга виклику в службі машини — дуже затребувана серед жителів і гостей столиці. Таксі — швидкий, комфортний і доступний спосіб пересування, тому якщо хочете заробляти — влаштовуйтеся водієм в ABC Taxi.

Основні вимоги

Практично кожен бажаючий автомобіліст може почати працювати таксистом. Для цього необхідно відповідати елементарним вимогам:

  • Своя машина, клас якої не нижче Daewoo Lanos. Авто має бути у відмінному стані;
  • Смартфон на базі Android — на нього буде потрібно встановити мобільний додаток Mobile Taxi;
  • Досвід;
  • Бажання працювати і заробляти, пунктуальність, ввічливість.

Якщо відповідаєте кожній вимозі, без зайвих роздумів відправляйте заявку або телефонуйте, і почнете заробляти вже сьогодні!

Оформлення без приїзду в офіс

Часи, коли для оформлення потрібно було приїжджати в офіс, пройшли — тепер це відбувається онлайн. Просто зателефонуйте на номер (093) 554 18 81 та вам повідомлять, які документи потрібно надати.

Якщо додзвонитися складно — заповнюйте форму на сайті. У неї слід внести мінімальну кількість даних про себе і автомобіль, приєднати до форми фотографію машини і відправити. Ми розглянемо заявку найближчим часом і одразу передзвонимо.

В ABC Taxi працювати вигідно

Водії таксі, які працюють в нашій компанії, мають багато бонусів:

  • Солідний дохід. Стабільно велика кількість замовлень і невелика ставка комісії (10% зі своїх зарплатня робота в таксі онлайнзамовлень, і 15% з партнерських) дають можливість необмеженого заробітку. Візьміть матеріальне становище в свої руки! Чим більше виконаєте замовлень, тим вище зарплату отримаєте;
  • Управління особистим часом. У нашій службі таксі встановлений вільний графік, який дозволяє поєднувати кілька робіт. Приділяти виконанню замовлень можна будь-яку кількість часу вдень або вночі в будь-який день тижня;
  • Використання мобільного додатка. Мобайл Таксі спрощує роботу, дозволяє швидко приймати замовлення, фільтрувати їх за вартістю і секторами, управляти балансом. Якщо хочете працювати в певному секторі — підпишіться на нього;
  • Обклеювання не потрібно. У службі таксі ABC, на відміну від інших компаній, не потрібно псувати зовнішній вигляд машини обклеюванням логотипами і телефонами.

Для стабільного великого прибутку і комфортних робочих умов вибирайте ABC Taxi, і робота в таксі онлайн принесе максимальний дохід!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×