РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Робота в таксі по телефону

водії робота в таксі по телефонуВисокий основний дохід або солідний додатковий заробіток забезпечить робота в таксі по телефону (093) 554 18 81. Служба таксі ABC пропонує найвигідніші і комфортніші умови праці — просто зателефонуйте або замовте зворотний дзвінок, і ми працевлаштуємо вас за 5 хвилин!

Умови прийому на роботу в ABC Taxi

Перетворити водіння з хобі на джерело доходу — не проблема. Зараз в Києві професія таксиста користується високим попитом, оскільки при швидкому ритмі життя без таксі в столиці обійтися неможливо. Хоча в місті багато компаній пропонують роботу водіям зі своїм авто, найбільша вигода вас чекає при виборі ABC Таксі.

Що потрібно для початку роботи

Щоб влаштуватися працювати в нашу службу, потрібно відповідати простим вимогам. Крім водійських прав і досвіду роботи до їх числа належить:

  • Своє авто в хорошому стані. Клас машини від Daewoo Lanos і вище;
  • Для роботи в програмі Mobile taxi потрібно мати мобільний телефон, що працює на Андроїд.
  • Пунктуальність, сумлінне ставлення до роботи, ввічливість.

Ствердно кивали після прочитання кожної вимоги? Ми чекаємо вас в дружному колективі компанії ABC!

Оформлюйтеся, і зможете відразу отримувати замовлення і заробляти гроші.

Що необхідно для оформлення

Якщо хочете співпрацювати з ABC Taxi і відповідаєте списку вимог, телефонуйте (093) 554 18 81 або замовляйте зворотний дзвінок. Диспетчер озвучить список документів, які потрібно надати для початку роботи. Якщо не додзвонилися — заповнюйте онлайн форму мінімальними даними про себе і машину, прикріплюйте фото транспортного засобу і після обробки заявки ми передзвонимо.

На процес оформлення піде не більше 5 хвилин. Їхати в офіс не потрібно — ми економимо час.

Які переваги очікують водія таксі ABC

Вибір компанії ABC забезпечить відмінний прибуток і ряд інших переваг.

Багато хто прагне заробити якомога більше, оскільки життя в Києві — дороге. Приходьте працювати у фірму зарплатня робота в таксі по телефонуABC, і забудете про фінансові проблеми. Величезна кількість замовлень і низький відсоток комісії (всього 10%) забезпечують гідний рівень прибутку. Дохід залежить тільки від вас: чим більше виконаних замовлень — тим вище зарплата.

Працювати можна в будь-який час доби і в будь-який день тижня. При бажанні виконувати замовлення з певного сектора, на нього досить підписатися.

Обклеювати машину рекламною інформацією про компанію (логотип, телефони) не потрібно. Наявність шашки — також обов’язкова умова.

Для старанних і відповідальних водіїв робота в таксі по телефону компанії ABC гарантовано принесе величезний прибуток!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×