РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Робота в таксі за програмою

прийом замовлень онлайн робота в таксі за програмоюДля ефективності в ABC Taxi відбувається робота в таксі за програмою Mobile Taxi. Це дозволяє спростити робочий процес і заощадити час: швидко прийняти замовлення, відстежити статистику і баланс.

Робочий процес онлайн

Зараз багато хто в Києві зайнятий пошуками підробітку, щоб збільшити сімейний бюджет. Автомобілістам в цьому простіше: маючи машину, можна отримувати солідний дохід. Робота водія в службі таксі дозволяє поєднувати кілька видів діяльності і багато заробляти. Обирайте компанію ABC Таксі: ми гарантуємо стабільний високий прибуток і комфортні умови праці.

Що потрібно від водія таксі

Для автомобілістів зі своєю машиною і бажанням заробляти в службі ABC завжди відкриті двері. Щоб оформитися в компанію, не потрібно їхати в офіс: просто зателефонуйте на номер (093) 554 18 81 або надішліть заповнену форму, і ми передзвонимо.

Якщо не спізнюєтеся, сумлінно ставитеся до роботи і хочете отримувати солідний дохід — вже великий плюс. Інші вимоги до водіїв мінімальні:

  • Наявність досвіду;
  • Клас авто не нижче Daewoo Lanos, стан машини — гарний;
  • Смартфон на Андроїд.

Зручність роботи в додатку

Використання програми Мобайл Таксі допомагає істотно спростити прийом замовлень. Додаток дозволяє відфільтрувати замовлення за секторами і тарифами, швидко прийняти вподобані замовлення, переглядати статистику виконаних і управляти балансом.

Для роботи в Mobile Taxi потрібно мати мобільний телефон, що працює на базі Андроїд. Щоб безкоштовно завантажити та встановити програму на смартфон, скористайтеся Google Play.
Якщо бажаєте виконувати замовлення з певного сектора, на нього досить підписатися.

Гарантуємо великий дохід

Робота таксистом в компанії ABC Таксі допоможе поліпшити матеріальний стан. Професія водія дозволяє зарплатня робота в таксі за програмоюсамостійно обирати, коли працювати, оскільки суворої прив’язки до графіка немає.

Кількість замовлень, яка щодня надходить в call-центр фірми, величезна. Заробіток залежить від вашої завзятості: чим більше закриєте заявок, тим вищий прибуток. Крім замовлень компанії, можна виконувати замовлення партнерських служб таксі, з якими ми співпрацюємо. Ставка комісії становить 10% з наших, і 15% з замовлень партнерів.

Обклеювання не потрібне

Обираючи ABC Taxi, ви зберігаєте зовнішній вигляд машини, оскільки обклеювати транспортний засіб рекламною інформацією про компанії не потрібно. Шашку встановлювати також не треба.

Щоб робота в таксі за програмою принесла максимальну вигоду, обирайте службу ABC: у нас завжди багато замовлень і найнижчий відсоток комісійних відрахувань!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×