РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Шукаю роботу в таксі

Сьогодні все більше автомобілістів прагнуть заробити, тому вносять запит «шукаю роботу в таксі». Робота зарплатня шукаю роботу в таксіводієм в Києві користується дуже великим попитом, оскільки це — відмінний спосіб поліпшити своє матеріальне становище.

Найвигідніші умови в ABC Taxi

У столиці дуже велика кількість інформаційно-диспетчерських служб, адже виклик таксі користується величезним попитом. Кожен день кияни та гості міста користуються таксі, щоб з комфортом дістатися в потрібне місце, і не запізнитися. Ще одним плюсом таксі, на відміну від громадського транспорту, є цілодобова доступність.

Багато служб потребують водіїв, але найбільш вигідні умови пропонує компанія ABC Taxi. Гідна зарплатня, вільний графік, мінімальні вимоги — телефонуйте зараз і почніть заробляти вже сьогодні!

Як гідно заробляти на своєму авто

Якщо хочете стабільно отримувати багато грошей, влаштовуйтеся в ABC Таксі. У компанії щодня дуже великий потік замовлень (своїх і партнерських), і низька комісія. Відрахування з кожного нашого замовлення складають 10%, а з замовлення служби-партнера — 15%.

Сума, яку отримаєте, залежить від вас: бажання заробляти і часу. Чим більше замовлень виконаєте, тим вище буде зарплата. Такий спосіб заробітку гарний тим, що можна отримати необмежено багато грошей!

Вільний робочий графік

У службі таксі ABC водій сам вирішує, коли буде працювати. Одна з переваг роботи водієм — можливість поєднувати кілька видів діяльності. Ви можете виконувати замовлення цілий день або ніч, або підробляти кілька годин після основної роботи.

Прийом замовлень онлайн

Програма Mobile Taxi дуже просто дозволить приймати замовлення, управляти балансом і переглядати статистику. Використання онлайн додатку значно спрощує роботу.

Для прийому замовлень можна вибрати будь-який сектор, і підписатися на нього. Після цього вам будуть надходити замовлення тільки з цього району, тому ганятися за ними по всьому місту не потрібно.

Як оформитися в службу ABC

водії шукаю роботу в таксіЩоб влаштуватися водієм необхідно мати:

  • Машину в хорошому стані, марка — не нижче Daewoo Lanos. Обклеювання та установка шашки не потрібні;
  • Досвід роботи;
  • Телефон на Android для роботи в додатку Мобайл Таксі.

Пунктуальність, відповідальність, бажання заробляти — важливі якості для таксиста.

Для оформлення їхати в наш офіс не потрібно. Зателефонуйте за номером (093) 554 18 81 чи заповніть заявку на сайті, і ми передзвонимо найближчим часом.

Не варто забивати в пошук «шукаю роботу в таксі»: приходьте в ABC Taxi і гарантовано будете мати гідний прибуток і вільний графік!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×