РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Таксі Київ працювати

Для тих, у кого є автомобіль і бажання заробляти, в службі таксі Київ працювати фінансово дуже вигідно. Це також і зручно — прив’язки до суворого робочого графіку немає, а виконувати замовлення можна в будь-зарплатня таксі Київ працюватиякий зручний час. Починайте співпрацю зі службою таксі ABC, і значно поліпшите матеріальне становище.

ABC Taxi пропонує найвигідніші умови

Кожен хоче заробляти багато — особливо це актуально для жителів Києва. Для автомобілістів заробити не проблематично: служби таксі постійно потребують водіїв, оскільки таксі — дуже затребувана послуга. Якщо хочете зробити з водіння джерело доходу, обирайте максимально вигідні умови. Їх пропонує компанія ABC.

Стабільно високий заробіток

Влаштовуючись працювати в нашу компанію, ви одразу вирішуєте свої фінансові проблеми, оскільки великий дохід гарантований. У ABC Taxi величезне число замовлень, тому ви можете заробити необмежено багато. Більше закритих замовлень — більший прибуток.

Процентна ставка — одна з найнижчих в Києві. Із замовлення потрібно сплатити всього 10% комісії, а з партнерського замовлення — 15%. Навіть в разі підробки кілька годин в день, ви отримаєте хороший дохід до основної зарплати.

Вільний графік і вибір сектора роботи

Робота водієм в службі таксі хороша тим, що не потрібно сидіти в офісі повний робочий день. Ви обираєте робочий час і виконуєте замовлення, коли хочете. Коли зробити перерву або відлучитися у справах — теж вирішуєте самі. Працювати можна незалежно від часу доби — замовлення є завжди.

Київ поділений на сектори, і якщо хочете працювати в якомусь певному — підписуйтесь на замовлення з цього району.

Не потрібно обклеювати машину

У багатьох служб таксі умовою прийому на роботу є обклеювання авто рекламними даними фірми. Приходьте працювати в ABC — наносити логотип і телефони фірми, встановлювати шашку на машину не доведеться.

водії таксі Київ працюватиЄдині умови, яким має відповідати транспортний засіб, це: хороший стан і клас від Daewoo Lanos і вище.

Робота онлайн

Ми застосовуємо сучасні підходи, тому працювати потрібно в простому і зручному мобільному додатку Mobile taxi. Для його установки водій повинен мати смартфон на базі Android.

Телефонуйте прямо зараз

Процес оформлення дуже простий і не займе більше п’яти хвилин. В офіс служби таксі їхати не потрібно, достатньо дзвінка на номер (093) 554 18 81 або заповненої форми з прикріпленим фото машини.

Для великого фінансового прибутку влаштовуйтеся в таксі Київ працювати водієм: компанія гарантує багато замовлень, вигідні умови і порядне ставлення!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×