РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

В якому таксі працювати

щасливі водії в якому таксі працюватиВласники авто, які хочуть заробити на своєму «залізному коні», задаються питанням, в якому таксі працювати. Багато київських служб таксі потребують водіїв, але яка з них надає гарантії високого заробітку і вигідні умови співпраці?

В якому таксі працювати краще

Таксист — одна з найбільш затребуваних професій в Києві. Тисячі жителів і гостей столиці щодня викликають таксі, щоб вчасно дістатися в потрібне місце. Робота водія дозволяє отримувати солідний дохід і поєднувати її з іншим видом заробітку, не вимагає особливо складних навичок.

Умови роботи в ABC Taxi додають до цього списку багато переваг. Ми гарантовано забезпечуємо стабільно високий прибуток і надаємо можливість працювати у зручний час. Ви заробляєте на машині, яку знаєте краще за інших — на власній. Міняти зовнішній вигляд авто не потрібно: ми не вимагаємо обклеювання логотипами і установки шашки.

Чому водії ABC Таксі багато заробляють

За нинішньої економічної ситуації і дорожнечі життя в Києві рідко можна зустріти того, хто не хоче підробити. Більшість чоловіків водять із задоволенням, а служба таксі ABC пропонує на цьому хобі заробляти.

Кожен день диспетчерська компанії приймає величезну кількість заявок. Ви можете виконувати стільки, на скільки вистачить часу. Тому можна заробити дуже багато — дохід залежить тільки від вашого бажання. На додаток до великої кількості своїх замовлень, компанія співпрацює з найпопулярнішими службами Києва. Отримувати замовлення можна з будь-якого району — для цього достатньо підписатися на сектор.

Ви оплачуєте з кожного замовлення мінімальний відсоток комісії. Відрахування з замовлення ABC Taxi зарплатня в якому таксі працюватискладає 10% від вартості поїздки, а з замовлення фірми-партнера — 15%. Ще не впевнені, в якому таксі працювати? Тоді прочитайте інші переваги нашої компанії.

Ні суворому графіку

Хочете працювати не з 9 ранку до 6 вечора, а в зручний час? Приходьте в службу ABC — у нас відсутній чіткий графік і обов’язкові замовлення. Завдяки цьому можна поєднувати кілька робіт. Працюйте вночі, вдень, на вихідних — робочий час залежить від вашого бажання і можливостей.

Обклеювання не потрібне

У багатьох компаніях обов’язковою вимогою є обклеювання транспортного засобу рекламою: логотипом і телефонами фірми. У ABC це не потрібно — ваше авто не втратить первісний вигляд. Все що від нього вимагається, це хороший стан і клас не нижче Daewoo Lanos.

Щоб не помилитися, в якому таксі працювати, вибирайте ABC Taxi: в компанії вам гарантовано великий заробіток і комфортні умови праці!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×