РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Влаштуватися в таксі Київ

Автомобіліст буде багато заробляти на своєму хобі, якщо захоче влаштуватися в таксі Київ водієм. Хочете зробити з водіння джерело прибутку? Тоді приходьте в ABC: умови, які пропонує фірма, максимальні зарплатня влаштуватися в таксі Київвиграшні!

ABC Taxi: почніть заробляти вже сьогодні

Багато чоловіків люблять проводити час за кермом, проте водіння може приносити не тільки задоволення, але і прибуток. Робота таксиста — одна з найактуальніших і популярних в Києві сьогодні. Швидкому ритму життя столиці потрібно відповідати, тому величезне число жителів і гостей міста замовляє таксі.

Що знадобиться для початку роботи

Почати працювати в службі ABC Таксі нескладно, для цього необхідно відповідати мінімальним вимогам:

  • Наявність машини не гірше Daewoo Lanos в хорошому стані. Обклеювати автомобіль рекламною інформацією про фірму і встановлювати шашку не доведеться;
  • Досвід роботи;
  • Телефон на Адроїд для роботи в додатку Mobile Taxi.

З особистих якостей водій служби таксі ABC повинен бути пунктуальним, сумлінно ставитися до виконання замовлень.

Як проходить оформлення

Щоб почати працювати водієм, приїжджати в офіс ABC Taxi не потрібно. Оформлення відбувається онлайн: для цього зателефонуйте на номер (093) 554 18 81 або заповніть заявку на сайті компанії. У форму потрібно внести мінімум даних: повне ім’я та номер телефону для зв’язку, інформацію про машину і її фото.

Надсилайте заповнену форму і чекайте зворотного дзвінка — після розгляду заявки ми зв’яжемося найближчим часом.

Робота водієм — джерело гарного доходу

Бажання заробити — дуже актуальне для Києва. Життя в столиці дороге, тому багато хто бере підробітку. Співпраця з ABC Таксі дозволить мати солідний дохід, навіть якщо це не основний вид діяльності.

Стабільно висока зарплатня

Кількість замовлень, які щодня нам надходять, величезна. Компанія також веде співпрацю з затребуваними службами таксі Києва. Ви можете заробити дуже багато: прибуток обмежений тільки вашим прагненням і часом, який приділяється роботі. Більше виконаних замовлень — вищий дохід!

водії влаштуватися в таксі КиївНизька процентна ставка — ще одна запорука гарної зарплатні. Комісійні відрахування з замовлення компанії ABC становлять 10%, а з замовлення партнерської служби — 15% вартості поїздки.

Робота онлайн у зручний час

Робота в ABC Таксі дозволяє вільно розпоряджатися часом: чіткого робочого графіка немає, а виконувати замовлення можна в будь-який час доби і тижня. Додаток Мобайл Таксі дозволяє просто і швидко приймати заявки і ефективно управляти балансом і статистикою.

Автомобіліста, який вирішить влаштуватися в таксі Київ ABC, гарантовано очікує гідна зарплатня, комфортні умови і вільний графік!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×