РАБОТА В ТАКСИ КИЕВ

10% СО СВОИХ ЗАКАЗОВ

15% С ПАРТНЕРСКИХ ЗАКАЗОВ

Влаштуватися в таксі

водії влаштуватися в таксіВідмінний спосіб заробітку на своїй машині — влаштуватися в таксі ABC водієм. У нашої фірми кожен день величезна кількість замовлень, яке забезпечує вам можливість солідного заробітку.

Як влаштуватися в таксі за 5 хвилин

Для поліпшення матеріального становища влаштовуйтеся працювати в ABC Taxi. Компанія знаходиться в пошуку водіїв зі своїм автомобілем, і гарантує співробітникам максимально вигідні умови співпраці.

Яким вимогам потрібно відповідати

У Києві робота таксиста є однією з найбільш затребуваних на сьогоднішній день. Виклик таксі — послуга, без якої неможливо комфортно жити в столиці. Жителі міста замовляють таксі, щоб вчасно приїхати в будь-який час доби на вокзал і в аеропорт, роботу, зустріч, захід, дістатися пізно вночі додому.

Починайте працювати в ABC Таксі вже сьогодні! Для цього достатньо відповідати простим умовам:

  • Авто в відмінному стані. Обклеювання машини і установка шашки не потрібні, наше єдина вимога до транспортного засобу — клас від Daewoo Lanos і вище;
  • Наявність досвіду роботи;
  • Смартфон, що працює на базі Андроїд. Це необхідно для роботи в програмі Mobile Taxi.

У числі основних вимог до водія відноситься пунктуальність, сумлінність і величезне бажання заробляти. Якщо кожна вимога описує вас — тоді з нетерпінням чекаємо дзвінка!

Як оформитися водієм

У службі таксі ABC максимально спрощено процес оформлення. Для економії часу ми не вимагаємо приїзду в офіс компанії — досить здійснити дзвінок на номер (093) 554 18 81, і вас оформлять за 5 хвилин. А якщо не додзвонилися, заповнюйте контактними даними та інформацією про машину форму на сайті. Надсилайте заявку, прикріпивши фото автомобіля, і ми розглянемо її за максимально короткий термін.

Влаштуватися в таксі з максимальною вигодою

Компанія ABC пропонує найбільш виграшні умови співпраці для автомобілістів, які вирішили перетворити хобі на джерело гарного заробітку.

зарплатня влаштуватися в таксіСтабільно великий прибуток

Число замовлень в компанії — величезне, вам залишається тільки заробляти! Невисока комісійна ставка є запорукою гарного доходу: з замовлень ABC Taxi вона дорівнює 10 відсоткам, а з партнерських — 15.

Робота за вільним графіком

Робота в ABC Таксі дозволяє управляти своїм часом: ви виконуєте замовлення в зручний час, і можете поєднувати кілька видів діяльності.

Якщо прагнете поліпшити сімейний бюджет і горите бажанням заробляти, обирайте компанію ABC: влаштуватися в таксі можна в будь-який час доби, і відразу почати отримувати прибуток!

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заказать обратный звонок

×